Nawierzchnia na Pilczyckiej

Zaalarmowani stanem nawierzchni na Pilczyckiej (beznadziejnie załatane nacięcia poprzeczne) zdecydowaliśmy się interweniować w tej sprawie do nadzorcy dróg Wrocławia…

Zwyczajowo wpis ubogacamy linkiem do naszego zapytania:

zw 01 12 2020 PR

oraz wersją tekstową:

Szanowny Panie Prezydencie,

Niedawny, spowodowany informacją od naszego Czytelnika, przejazd ciągiem ul. Pilczyckiej – w sąsiedztwie prac przeprowadzanych przy okazji inwestycji wykonania torowiska tramwajowego, doprowadził nas do smutnych spostrzeżeń, co z kolei doprowadza do wysłania niniejszej interwencji.

Szanowny Panie Prezydencie, wspierając się  zapisami art. 2 ust.1 i art.10 ust. 1 ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001r,) pragniemy prosić o przedstawienie (elektronicznych) kopii dokumentów umożliwiających stwierdzenie kto i na jakiej podstawie uznał wielce pobieżne załatanie poprzecznych nacięć nawierzchni asfaltowej w ciągu rzeczonej ulicy.

Zwracamy Pana uwagę, na fakt, iż obecny stan tych „prac” zmusza kierowców do wjeżdżania na pola rozdziału, de facto bowiem załatania wykonano na tyle niechlujnie, że stanowią zagrożenie dla elementów zawieszenia pojazdów.

W związku z powyższym, przywołując również ważny interes społeczny, jakim jest konieczność weryfikacji terenowej przeprowadzenia tego rodzaju prac przez Zarządcę – wnosimy jak powyżej.

 

Pisma

Odpowiedzi

Zgłoszone interwencje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *